Email
Пароль
Запам'ятати мене
Забули пароль?
Відміна
ВАШ РЕГІОН:
Київ
Черкаси
Біла церква
Бориспіль
Сортировать по:
названию
цене
популярности
1Якісна питна вода - запорука здоров'я та довголіття

Прожити без води людина не може - це факт, з яким неможливо посперечатися. Для підтримання водного балансу, забезпечення хорошого самопочуття і зниження ризику виникнення різних захворювань лікарі рекомендують дорослій людині випивати 2-2,5 л чистої води на добу. Питна вода повинна бути чистою та безпечною, саме тому найкраще використовувати артезіанську бутильовану воду зі свердловини не менше 250 метрів. На жаль, якість води, яка надходить в наші будинки і офіси по трубах центрального водопроводу, не відповідає ніяким загальноприйнятим нормам, і це неодноразово було доведено численними дослідженнями вчених. Кожній людині необхідно убезпечити себе і своїх близьких від впливу шкідливих елементів, які містяться у воді з водопроводу, неперевірених джерел і у недобросовісних виробників. Ми рекомендуємо використовувати воду тільки тих виробників, продукція яких відповідає державним і міжнародним стандартам якості, а також, виробництво яких є відкритим і загальнодоступним. Саме тому ТОВ «Еталон-Україна» запрошує всіх бажаючих відвідати своє виробництво і особисто переконатися у відповідності всіх етапів виробництва міжнародним стандартам, які неодноразово були підтверджені незалежним міжнародним центром з безпеки питної води і харчових продуктів NSF.

У багатьох містах нашої країни одним з найболючіших питань є саме якісна вода. Київ не став винятком, і сьогодні кожен житель міста змушений вирішувати цю проблему самостійно. Ми з радістю допоможемо Вам зробити правильний вибір і зберегти своє здоров'я та здоров'я своєї родини.
Питна вода Київ

Чиста вода повинна бути присутня в нашому раціоні щодня. І не тільки в сирому вигляді як засіб втамування спраги, а й для приготування їжі та напоїв. Саме такою є вода від компанії ТОВ «Еталон-Україна». Отримана з надр землі, природна, негазована чиста вода ТМ «Еталон» не тільки має сертифікати відповідності стандартам якості, що пред'являються до питної води в нашій країні. Але й регулярно проходить перевірку на відповідність міжнародному стандарту якості питної води NSF в Барселоні (Іспанія). Не варто економити на власному здоров'ї та майбутньому ваших дітей. Природна чиста питна вода (Київ вважається лідером по її продажу) сьогодні доступна кожному. Купуючи питну воду ТМ «Еталон» та аксесуари для води Ви можете бути впевнені в їх найвищій якості.
Сольовий склад води

Copyright © Etalon-Ukraine 2015. All Rights Reserved.
Компанія "Еталон-Україна", Україна, Київ, вул. Виборзька, 78, тел.: +38 (044) 20-707-20