0

Питна вода

Доставка води. Доставка води – це зручний сервіс, який користується популярністю у мешканців міст та невеликих населених пунктів.

 

Питна вода повинна бути якісною, адже кожного дня ми п’ємо її та використовуємо для приготування їжі. Від того, наскільки чистою вона буде, залежить здоров’я людини. Регулярне вживання забрудненої води призводить до розвитку різноманітних захворювань і скорочення життя. На жаль, централізована система водопостачання не дає нам питної води достатньо високої якості, але сервіс доставка води Київ може компенсувати це.

 

Чиста вода «Еталон» відповідає всім критеріям. Ідеальний склад, повний необхідних мікроелементів і солей, а також відсутність шкідливих домішок гарантують безпеку для організму дорослих та дітей.

 

Питна вода «Еталон» має сертифікати Європейської асоціації бутильованих вод, асоціації «Бутильовані води України», NSF, Укрметртестстандарту та відповідає стандартам НАССР.

 

Вода від «Еталон» добувається з артезіанської свердловини, глибина якої становить більше 250 метрів. Після цього вона проходить 6 рівнів фільтрації та контроль якості в лабораторії.

 

Бутильовану воду постійно замовляють для:

 

 • побутових потреб;
 • готелей, кафе, ресторанів;
 • офісів;
 • дитячих закладів;
 • медичних закладів;
 • громадських установ;
 • проведення офіційних заходів.

 

Ми пильно стежимо за чистотою нашої води. Більш ніж 10 постійних клієнтів довіряє нам щодня.

 

Компанія ООО «Еталон-Україна» була заснована в 1998 році. На базі підприємства працюють сертифіковані фізико-хімічні та мікробіологічні лабораторії, які кожного дня контролюють якість води. Компанія ООО «Еталон-Україна» проводить активну політику популяризації здорового способу життя та захисту природи, за що отримала декілька міжнародних винагород.

 

Марки води «Еталон». Чиста вода «Еталон» випускається в декількох серіях:

 

 • преміум (оптимальний вміст солей та мінералів);
 • преміум для дітей (оптимальний склад для розвитку організму дитини від 3 років);
 • пом’якшена (з меншим вмістом кальцію та магнію);
 • класична (збалансований вміст солей та мінералів);
 • йодована (насичена іонами йоду).

 

Ви можете обрати будь-яку марку в залежності від потреби та власного смаку. Ми випускаємо воду в тарі різного об’єму: 0,5, 5, 10, 18,9 та 20 літрів. Найзручнішим та найпопулярнішим є об’єм 18,9 літрів.

 

Інноваційною пропозицією від ООО «Еталон-Україна» є класична вода в упаковці Bag-in-Box. Це одноразова екологічна тара, яка не зашкодить природі, зручна для перевозки та забезпечує ідеальну герметичність. В ній є спеціальний кран, за допомогою якого дуже зручно розливати воду. Об’єм – 20 літрів.

 

Доставка води Київ

Час та умови доставки води. Доставка води Київ доступна цілий рік, за винятком трьох днів: 1 січня, 7 січня та на Великдень. Ви отримаєте своє замовлення на наступний день. Також можлива доставка того ж дня за умови вільного місця у графіку.

 

Зробити замовлення можна кожного робочого дня до 19-30 та на вихідних до 19-00. Якщо вам потрібна доставка води, зробіть замовлення по телефону або на сайті.

Крім питної води, на нашому сайті ви можете замовити обладнання (кулери, диспенсери, помпи, підставки) та додаткові товари (цукор, чай, каву і т.п.)

Окрім продажу, ми пропонуємо аренду кулерів, а також ремонт, стерилізацію обладнання і т.п.

 

Якщо у вас є питання, задайте їх нашому менеджеру, зателефонувавши за контактним номером, який вказано на сайті. Ви отримаєте всю необхідну інформацію.

Развернуть
Copyright © Etalon-Ukraine 2015. All Rights Reserved.
Компанія "Еталон-Україна", Україна, Київ, вул. Олекси Тихого (вул. Виборзька), 78, тел.: +38 (044) 20-707-20, (067) 40-47-77.