Email
Пароль
Запам'ятати мене
Забули пароль?
Відміна
ВАШ РЕГІОН:
Київ
Київ
Черкаси
Біла церква
Бориспіль
ОРЕНДА
КУЛЕРА - КОМФОРТ ДЛЯ ВАС!


Шановні клієнти! Компанія «Еталон-Україна» надає для Вас послугу - кулер в оренду на короткий або тривалий термін. Оренда кулера для води - це альтернативний варіант повноцінної покупки для офісів, виробництв, складських приміщень. Сервісна служба безкоштовно доставить кулер для води у зручний для Вас час.

Переваги довгострокової оренди, Ви не несете додаткових витрат (доставка кулера, постійна очистка та дезінфекція кулера, ремонт).

Для юридичних осіб (ФОП, ПП, ТОВ) надається оренда кулерів для води при підписанні договору.

Ми відповідально ставимося до переданого в оренду обладнання. Якщо виникне несправність кулера, сервісна служба компанії безкоштовно здійснить ремонт і надасть тимчасово змінний апарат. Кожні 6 місяців фахівці компанії проводять чистку та дезінфекцію обладнання.

Для замовлення послуги оренди кулера для води зателефонуйте нам за телефоном (044) 20-707-20.
Менеджер із задоволенням проконсультує Вас по даній послузі.

* Оренда кулера який був у використанні.

В оренду надаються компресорні або електронні кулера.

Умови аренди

Вартість, грн.

Оренда кулера за 12 місяців

2400 (200 грн./міс.)* Оренда нового кулера.

В оренду надаються компресорні або електронні кулера.

 

Умови аренди Вартість, грн.
Оренда кулера за 12 місяців 4500 (375 грн./міс)
  • Всі кулера перед тим, як потрапити до Вас в офіс, додому і т.д. проходять попередню підготовку (миються спеціальними реагентами).

Аренда кулера

Ще нещодавно кулер для води воспринимался як що-то екзотичне, однак, завдяки своїм неоспоримим перевагам він сьогодні отримав максимальне поширення в медичних установах, дитячих садах, школах, офісах і квартирах. Основною перевагою кулера є простота використання. Його можна не тільки прийняти за прийнятною ціною в компанії ТОВ «Еталон-Україна», але й оформивши договір оренди кулера, використовувати апарат з мінімальними витратами для себе.

Якщо ви прийшли до виведення, то кулер вам необхідний як повітря, то пропонуємо розробити, для яких цілей він призначений і які види кулерів існують. Ці знання допоможуть вам вибрати той апарат, який підходить вам більше.

Що являє собою кулер?

Це спеціальний апарат для роздачі чистої бутильованої води з можливістю її нагрівання або охолодження. При цьому температура води в апараті підтримується в незмінному вигляді. Нагрів зазвичай досягає 950С, така температура дозволяє готувати як чай, так і каву. Охолодження води користується популярністю в жаркий сезон, коли виникає непереборна необхідність побистріше охолодитися. Оренда кулера для води в Києві – це можливість упростити свій побут.

Зовнішні кулери можуть виглядати по-різному, від стандартного пристрою з ємністю для води наверху, до апаратів преміального класу. Вони можуть бути напольними або настольними, мати верхню або нижню загрузку бутыля, а також мати холодильник. Ви можете оформити доставку води в оренду кулера одним замовленням.

Види кулеров

  1. Напольные. Вони можуть бути встановлені в будь-якій зручній точці приміщення. Тип завантаження бутильованої води – верхній або нижній. Преимущество верхньої завантаження в тому, що в цьому випадку кулер може бути обладнаний невеликим холодильним пристроєм, що зручно для працівників офісів, які зазвичай тримають у своїх закусках. Однак при державній загрузці кулер виглядає більш естетично і незаметно. Деякі такі пристрої доповнені полкою для чайних приналежностей. Оренда кулера з водою дозволить їм користуватися навіть тим, хто не має достатньо коштів на його покупку.
  2. Настольные. Основна перевага перед напольними пристроями в тому, що вони дуже компактні. Таким кулером можна встановити де зручно від тумбочки до підоконника. К тому же, вартість його істотно нижче. На цьому апараті також можуть бути встановлені функції підігріву, охолодження та газування води. В цьому випадку ціна, звичайно, збільшиться, але оренда кулера в Києві дозволить вам вирішити цю проблему без шкоди для свого бюджету.

Який із цих апаратів ви виберете, залежить тільки від ваших особистих побажань.

На що варто звернути увагу при придбанні кулера?

  1. На організацію зручного місця для апарата.
  2. На кількість людей, які будуть використовуватися кулером.
  3. На типі управління – механічний або електронний.
  4. На дизайн пристрої.

Аренда кулера для води від компанії ТОВ «Еталон-Україна» допоможе вам легко вирішити питання з якісним водопостачанням.

Copyright © Etalon-Ukraine 2015. All Rights Reserved.
Компанія "Еталон-Україна", Україна, Київ, вул. Олекси Тихого (вул. Виборзька), 78, тел.: +38 (044) 20-707-20, (067) 404-77-77.