Email
Пароль
Запам'ятати мене
Забули пароль?
Відміна
ВАШ РЕГІОН:
Київ
Київ
Черкаси
Біла церква
Бориспіль

Доставка води в Білій Церкві  -  зручний та вигідний сервіс від ТОВ «Еталон-Україна».

Компанія ТОВ «Еталон- Україна» вже 20 років  працює в сфері доставки бутильованої води і є одним з лідерів ринку України.

Вода ТМ «Еталон» видобувається з артезіанської свердловини глибиною 323 метри і відноситься до вод  глибоких шарів залягання Юрського геологічного горизонту. 

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Компанія ТОВ «Еталон-Україна» має дві власні акредитовані лабораторії. Кожні 2 години в них проводяться аналізи води на контрольних етапах виробництва, а також перевіряється готовий продукт з кожної партії. Вода ТМ «Еталон» також проходить регулярний контроль не лише в вітчизняних, але і в зарубіжних лабораторіях. Висока якість підтверджена сертифікатами.

Замовляйте воду ТМ «Еталон» додому або в офіс за телефоном: (044) 207 07 20


ДОСТАВКА ЗА МІСТО

Компанія ТОВ «Еталон- Україна» доставляє воду по Білоцерківському району в радіусі 20 кілометрів від міста.

Якщо Ваш населений пункт не знаходиться в радіусі нашого обслуговування, але Ви плануєте замовляти від 50 бутилів за доставку, зверніться за номером  телефону (044) 207 07 20  і ми сформуємо для Вас індивідуальну пропозицію.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАХОДІВ

Якщо Вам необхідні кулера, підставки, вода, а також супутні товари (чай, кава, пластиковий посуд і т.д.) для виставки, конференції або свята, ми допоможемо Вам розрахувати необхідну кількість обладнання та бутилів, а також організувати доставку з врахуванням Ваших індивідуальних побажань.

СПОСОБИ ОПЛАТИ

Copyright © Etalon-Ukraine 2015. All Rights Reserved.
Компанія "Еталон-Україна", Україна, Київ, вул. Олекси Тихого (вул. Виборзька), 78, тел.: +38 (044) 20-707-20, (067) 40-47-77.