Email
Пароль
Запам'ятати мене
Забули пароль?
Відміна
ВАШ РЕГІОН:
Київ
Київ
Черкаси
Біла церква
Бориспіль

Доставка води в Білій Церкві  -  зручний та вигідний сервіс від ТОВ «Еталон-Україна».

Компанія ТОВ «Еталон- Україна» вже 20 років  працює в сфері доставки бутильованої води і є одним з лідерів ринку України.

Вода ТМ «Еталон» видобувається з артезіанської свердловини глибиною 323 метри і відноситься до вод  глибоких шарів залягання Юрського геологічного горизонту. 

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Компанія ТОВ «Еталон-Україна» має дві власні акредитовані лабораторії. Кожні 2 години в них проводяться аналізи води на контрольних етапах виробництва, а також перевіряється готовий продукт з кожної партії. Вода ТМ «Еталон» також проходить регулярний контроль не лише в вітчизняних, але і в зарубіжних лабораторіях. Висока якість підтверджена сертифікатами.

Замовляйте воду ТМ «Еталон» додому або в офіс за телефоном: (044) 207 07 20


ДОСТАВКА ЗА МІСТО

Компанія ТОВ «Еталон- Україна» доставляє воду по Білоцерківському району в радіусі 20 кілометрів від міста.

Якщо Ваш населений пункт не знаходиться в радіусі нашого обслуговування, але Ви плануєте замовляти від 50 бутилів за доставку, зверніться за номером  телефону (044) 207 07 20  і ми сформуємо для Вас індивідуальну пропозицію.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАХОДІВ

Якщо Вам необхідні кулера, підставки, вода, а також супутні товари (чай, кава, пластиковий посуд і т.д.) для виставки, конференції або свята, ми допоможемо Вам розрахувати необхідну кількість обладнання та бутилів, а також організувати доставку з врахуванням Ваших індивідуальних побажань.

СПОСОБИ ОПЛАТИ

Доставка води в Білій Церкві

Для кожної людини важливо щодня вживати достатню кількість очищеної води. Доставка води у Білій Церкві – це правильне рішення. Не варто віддавати перевагу центральному водопроводу. У складі такої води міститься хлор та солі, немає корисних речовин. Вживання такої рідини без кип'ятіння може призвести до розвитку захворювань шлунково-кишкового тракту та порушення травлення.

Бутильована продукція забезпечить запас води в офісі, будинку, квартирі. Оформити замовлення можна з доставкою на будь-яке підприємство. Дуже важливо для організму вживати необхідну кількість якісної води на добу. Рідина має бути очищеною, насиченою необхідними мікроелементами та поживними речовинами. Питну воду в Білій Церкві можна замовити в компанії «Еталон».

Подібні послуги надають різні підприємства, але не всі можуть надати сертифікати якості. Компанія «Еталон-Україна» займається виробництвом та доставкою питної води з артезіанської свердловини та має необхідні сертифікати. Основні переваги:

  • різна фасування, сулії можуть мати різний літраж; у виборі рекомендується враховувати кількість рідини, що використовується щодня;
  • очищена вода має приємний смак, підходить для пиття у сирому вигляді та для приготування їжі;
  • доставка здійснюється в будь-який зручний для клієнта час.

Доставка питної води в Білій Церкві стане особливо необхідною у будинку, де є діти. У раціоні важливо використовувати лише якісну, очищену та сертифіковану рідину.

Чому варто замовити доставку води від компанії «Еталон-Україна»?

У даній компанії можна замовити воду в Білій Церкві високої якості, безпечну та корисну для здоров'я. Співпраця з цією компанією має безліч переваг:

  • доставка води, яка відповідає стандартам якості;
  • можливість оформити доставку до офісу, квартири, приватного будинку;
  • досвід роботи понад 20 років;
  • відповідальне ставлення до співпраці.

Окрім води в суліях, є можливість замовити додаткові товари, наприклад, одноразовий посуд, чай, каву. Особливо актуальною така послуга буде для офісу та підприємств. Усі нюанси щодо замовлення води у Білій Церкві можна уточнити у менеджера компанії.

Воду добувають із свердловини, яка розташована в екологічно чистому регіоні. У процесі виробництва постійно здійснюється контроль якості. Перед випуском кожної партії продукція проходить перевірку у лабораторії. У складі немає домішок та елементів небезпечних для здоров'я, тому скористатися у Білій Церкві доставкою води – це правильне рішення.

Компанія «Еталон-Україна» пропонує доставку у Білоцерківському районі та населених пунктах у радіусі 20 км. Можна замовити послуги в інші регіони. У разі всі нюанси обговорюються з менеджером. Співробітники завжди допоможуть оформити замовлення та погодити умови співпраці. Оплата води в Білій Церкві з доставкою може здійснюватися різними, зручними для покупця способами.

Copyright © Etalon-Ukraine 2015. All Rights Reserved.
Компанія "Еталон-Україна", Україна, Київ, вул. Олекси Тихого (вул. Виборзька), 78, тел.: +38 (044) 20-707-20, (067) 404-77-77.