Email
Пароль
Запам'ятати мене
Забули пароль?
Відміна
ВАШ РЕГІОН:
Київ
Київ
Черкаси
Біла церква
Бориспіль

Компанія ТОВ «Еталон-Україна» вже більше 20 років спеціалізується на доставці в офіси і дома бутильованої води, аксесуарів і супутніх товарів. За параметрами якості, сервісу і широкому асортименту нашої продукції, компанія займає одне з провідних місць на українському ринку.

Вода ТМ «Еталон» видобувається з артезіанської свердловини глибиною 323 метри і відноситься до вод  глибоких шарів залягання Юрського геологічного горизонту, що дозволяє повністю виключити вплив на джерело будь-яких забруднень навколишнього середовища.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Щоденний контроль за якістю води на виробництві та ідеально налагоджена робото кожної ланки виробництва – основа гарантії преміальної якості води на усіх стадіях – від вхідної води на виробництві до передачі води клієнту.

Вода ТМ «Еталон» проходить регулярний контроль в вітчизняних і в зарубіжних лабораторіях. Висока якість продукції компанії підтверджена сертифікатами.

Замовляйте воду ТМ «Еталон» в м. Бориспіль додому або в офіс по телефону: (067) 404-77-77


ДОСТАВКА ЗА МІСТО

Компанія ТОВ «Еталон- Україна» доставляє воду по Бориспільському району в радіусі 20 кілометрів від міста.

Якщо Ваш населений пункт не знаходиться в радіусі нашого обслуговування, але Ви плануєте замовляти від 50 бутилів за доставку, зверніться за номером  телефону (067) 404-77-77, і ми сформуємо для Вас індивідуальну пропозицію.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАХОДІВ

Якщо Вам необхідні кулера, підставки, вода, а також супутні товари (чай, кава, пластиковий посуд і т.д.) для виставки, конференції або свята, ми допоможемо Вам розрахувати необхідну кількість обладнання та бутилів, а також організувати доставку з врахуванням Ваших індивідуальних побажань.

 

СПОСОБИ ОПЛАТИ

Copyright © Etalon-Ukraine 2015. All Rights Reserved.
Компанія "Еталон-Україна", Україна, Київ, вул. Олекси Тихого (вул. Виборзька), 78, тел.: +38 (044) 20-707-20, (067) 404-77-77.