Email
Пароль
Запам'ятати мене
Забули пароль?
Відміна
ВАШ РЕГІОН:
Київ
Київ
Черкаси
Біла церква
Бориспіль

Уже понад 20 років компанія ТОВ «Еталон-Україна» спеціалізується на доставці бутильованої води, аксесуарів та супутніх товарів додому та в офіс.

Ви хочете бути забезпеченими свіжою питною водою і кожний день, дома чи в офісі, насолоджуватись ароматним чаєм або кавою? Хочете, щоб напої були прекрасним доповненням ділової бесіди з Вашими партнерами, колегами та приносили задоволення?Для Вас важливо, щоб смак завареної кави розкрився максимально та приносив Вам та Вашим клієнтам відчуття радості?

Ми цінуємо Ваш час і робимо все для того, щоб дотримати Ваші інтереси, та щоб спілкування з нами було максимально простим та зручним.

Наша задача – створити такі умови, щоб Ви завжди вчасно отримували найкращу питну воду і тим самим, зняти з Вас частину виснажливих щоденних турбот, пов’язаних з даним видом послуг.

Вода ТМ «Еталон» видобувається з артезіанської свердловини глибиною 323 метри і відноситься до вод  глибоких шарів залягання, що дозволяє повністю виключити вплив на джерело будь-яких забруднень навколишнього середовища. 

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Щоденний контроль за якістю води на виробництві та ідеально налагоджена робото кожної ланки виробництва – основа гарантії преміальної якості води на усіх стадіях – від вхідної води на виробництві до передачі води клієнту.

Вода ТМ «Еталон» проходить регулярний контроль в вітчизняних і в зарубіжних лабораторіях. Висока якість продукції компанії підтверджена сертифікатами.

Замовляйте воду ТМ «Еталон» додому або в офіс за телефоном: (067) 234-74-88


ДОСТАВКА ЗА МІСТО

Компанія ТОВ «Еталон- Україна» доставляє воду по Черкаській області в радіусі 30 кілометрів від міста.

Якщо Ваш населений пункт не знаходиться в радіусі нашого обслуговування, але Ви плануєте замовляти від 50 бутилів за доставку, зверніться за номером  телефону (067) 234-74-88, і ми сформуємо для Вас індивідуальну пропозицію.


ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАХОДІВ

Якщо Вам необхідні кулера, підставки, вода, а також супутні товари (чай, кава, пластиковий посуд і т.д.) для виставки, конференції або свята, ми допоможемо Вам розрахувати необхідну кількість обладнання та бутилів, а також організувати доставку з врахуванням Ваших індивідуальних побажань.

 

СПОСОБИ ОПЛАТИ

Copyright © Etalon-Ukraine 2015. All Rights Reserved.
Компанія "Еталон-Україна", Україна, Київ, вул. Олекси Тихого (вул. Виборзька), 78, тел.: +38 (044) 20-707-20, (067) 404-77-77.