Email
Пароль
Запам'ятати мене
Забули пароль?
Відміна
ВАШ РЕГІОН:
Київ
Київ
Черкаси
Біла церква
Бориспіль
ЕКСКУРСІЯ
НА ВИРОБНИЦТВО ВОДИ "ЕТАЛОН"

Важливим фактором вибору постачальника бутильованої води є доступність і відкритість виробництва, щоб на власні очі побачити весь процес від видобутку води до розливу води і складування готової продукції.


Якщо Ви хочете більше дізнатися про артезіанську воду ТМ «Еталон», запрошуємо Вас на екскурсію! Щосереди, на 10:00 і на 11:00, Ви можете безкоштовно відвідати наш завод з виробництва бутильованої питної води.


Запрошуємо на екскурсію школярів! Екскурсія на виробництво буде дуже цікавою і захоплюючою для дітей. Вони побачать процеси фільтрації артезіанської води, етапи санобробки бутлів, процес розливу води на автоматизованому обладнанні, етап закупорки бутлів фірмовими ковпачками. Наприкінці екскурсії кожна дитина отримає від виробника сюрприз.

З метою дотримання санітарних норм, кожному учаснику екскурсії вручається комплект відвідувача (бахіли і накидка). Вартість комплекту 15 грн.

Попередній запис за телефоном (044) 207-07-30

Ми завжди раді бачити Вас
у нас на виробництві!
Copyright © Etalon-Ukraine 2015. All Rights Reserved.
Компанія "Еталон-Україна", Україна, Київ, вул. Олекси Тихого (вул. Виборзька), 78, тел.: +38 (044) 20-707-20, (067) 404-77-77.