Email
Пароль
Запам'ятати мене
Забули пароль?
Відміна
ВАШ РЕГІОН:
Київ
Київ
Черкаси
Біла церква
Бориспіль
1998 Відкриття підприємства ТОВ «Еталон-Україна» і початок відмінного сервісного обслуговування перших клієнтів.
2005 ТОВ «Еталон-Україна» стає членом Асоціації бутильованих вод України (АБВУ).
2007 Введення в експлуатацію нової будівлі підприємства, в якому розташовані два виробничих цехи, великі складські приміщення, акредитовані фізико-хімічна та мікробіологічна лабораторії, щодня контролюють кожен етап технологічного процесу від видобутку води з свердловини до зберігання готової продукці.

ТОВ «Еталон-Україна» входить до Європейської асоціації бутильованих вод (Watercoolers Europe)
2008 Продукція ТОВ «Еталон-Україна» вперше була сертифікована незалежною некомерційною організацією NSF, що оцінює безпеку води і харчових продуктів. Вже 7 років компанія єдина в Україні підтверджує 100% відповідність продукції жорстким міжнародним стандартам.
2011 Початок співпраці з всеукраїнською еко-соціальною програмою «Збережемо планету разом». Протягом 1 року співробітниками компанії зібрано більше 60 тонн макулатури, що відповідає збереженню 200 дерев.
2012 Початок випуску унікального товару для ринку України - артезіанська вода в упаковці bag-in-box, що дозволяє зручно транспортувати воду, зберігаючи її якість і захищаючи від сонячних променів.

ТОВ «Еталон-Україна» взяло під свою опіку дитячий реабілітаційний центр "Свобода" і повністю забезпечила дітей теплим одягом.

Початок співпраці з БФ «Надія по всьому світу» у підтримці ветеранів та людей похилого віку.
2013 На двадцятому ювілейному Європейському Водному Форумі Watercoolers Europe Conference & Fair ТОВ «Еталон-Україна» успішно представило нашу країну на конкурсі European Aqua Awards 2013. Компанія завоювала друге місце в номінації «Краще просування здорового способу життя і правильного питного режиму».

2013 Торговій марці «Еталон» 15 років!

2014 ТОВ «Еталон-Україна» повторно брала участь в Європейському Водному Форумі Watercoolers Europe Conference & Fair. У конкурсі European Aqua Awards 2014. Компанія посіла друге місце в номінації «Краще просування здорового способу життя і правильного питного режиму» і 3-е місце в номінації «Охорона навколишнього середовища».

На виробництві працівники проходили навчання у експертів НАССР, показали хороші результати. НАССР - відома у всьому світі, як ефективна методика забезпечення безпеки харчових продуктів.
2015

ТОВ «Еталон-Україна» відсвяткувала 15-річчя!

Copyright © Etalon-Ukraine 2015. All Rights Reserved.
Компанія "Еталон-Україна", Україна, Київ, вул. Олекси Тихого (вул. Виборзька), 78, тел.: +38 (044) 20-707-20, (067) 40-47-77.