Email
Пароль
Запам'ятати мене
Забули пароль?
Відміна
ВАШ РЕГІОН:
Київ
Київ
Черкаси
Біла церква
Бориспіль
МІСІЯ
КОМПАНІЇ

Наша місія розвивати культуру здорового способу життя в споживанні натуральної артезіанської води.

Компанія «Еталон-Україна» проявляє щоденну турботу про здоров'я нації - доставляє людям чисту, якісну, фізіологічно повноцінну питну воду. Ми пишаємося тим, що пропонуємо воду для наших споживачів в первозданному вигляді.
МЕТА
КОМПАНІЇ

Забезпечити споживачів повноцінною, екологічно чистою, високоякісною питною водою, що сприяє відновленню та збереженню здоров'я, активному довголіттю.
ЦІННОСТІ
ТОВ «ЕТАЛОН-УКРАЇНА»
Ставлення до суспільства
Будь-яка людина має право пити екологічно чисту, корисну для здоров'я воду.

Наші клієнти
Клієнт - найголовніший контроль якості та бездоганності нашої роботи. Компанія піклується про те, щоб вибудовувати довгострокові відносини, тому що успіх роботи залежить від того, наскільки добре ми відповідаємо Вашим потребам. Взаємовідносини з кожним Клієнтом ми будуємо виключно на принципах довіри і поваги.

Гарантія якості
З перших днів своєї роботи компанія дотримується головних принципів: бездоганна чистота води ТМ «Еталон» підтверджена жорсткими міжнародними стандартами якості; надійне сучасне автоматизоване обладнання; щоденний контроль якості води на всіх стадіях виробництва. Ідеально налагоджена робота кожного етапу виробництва та доставки - гарантія високої якості обслуговування!

Лідерство
За параметрами якості, рівню сервісу і широкому асортименту продукції, наша компанія займає одне з провідних місць на ринку України. Компанія відстежує передові технології розливу питної води, щоб завжди бути на два кроки попереду на українському ринку бутильованих вод.

Інновації
ТОВ «Еталон-Україна» лідер у сфері застосування інноваційних технологій. Не зупиняючись на досягнутих стабільно високих якостях, як води, так і сервісу з доставки води, компанія впровадила новий інноваційний продукт - питна вода в одноразовій упаковці Bag-in-box, єдина на ринку України.
Copyright © Etalon-Ukraine 2015. All Rights Reserved.
Компанія "Еталон-Україна", Україна, Київ, вул. Олекси Тихого (вул. Виборзька), 78, тел.: +38 (044) 20-707-20, (067) 404-77-77.