Email
Пароль
Запам'ятати мене
Забули пароль?
Відміна
ВАШ РЕГІОН:
Київ
Київ
Черкаси
Біла церква
Бориспіль
ВИДОБУТОК 
ВОДИ


ТМ «Еталон» - артезіанська вода із надр землі, яка є основною сировиною для виробництва усіх видів води. Унікальне родовище чистої питної води ТМ «Еталон» глибиною 323 м відноситься до вод глибоких шарів залягання Юрського геологічного горизонту.

На такій глибині вода захищена шарами вологотривкої глини і граніту, а також магнітним шаром Землі, тому вміст у воді промислових і радіаційних забруднень повністю виключено.
ОЧИЩЕННЯ
ВОДИ

Артезіанська вода «Еталон» вже чиста від природи і не потребує обробки хімічними реагентами. Питна вода «Еталон» проходить 6 етапів очистки. На підприємстві встановлена система фільтрів GENERAL ELECTRIC Water & Process Technologies Group (СШA), якими вода очищується від механічних домішок, а також сучасне обладнання для ультрафіолетової бактерицидної очистки і озонування від компаній GEBRUDER HEYL (Германія) і PACIFIC OZONE Technologies, які  здатні повністю усунути шкідливі мікроорганізми у воді.

ОБРОБКА
ОЗОНОМ
Дозволяє знезаразити воду
та збагатити її киснем.
МЕХАНІЧНА
ФІЛЬТРАЦІЯ
Дозволяє очистити воду від 
коллоїдних включень та макрочастин.
АКТИВОВАНЕ
ВУГІЛЛЯ
Дозволяє покращити органолептинні
якості.
ІОНООБМІННА
СМОЛА
Дозволяє видалити жорсткі солі.

УЛЬТРАФІОЛЕТОВІ
ПРОМЕНІ
Дозволяє стерилізувати воду.
МІКРОННА
ФІЛЬТРАЦІЯ
Фільтрація крізь фільтри з отворами
не більше 5 мкн - дозволяє видалити найдрібніші
мікрочастинки і робить воду незвичайно прозорою.
РОЗЛИВ
ВОДИ

Перед розливом води кожен бутель проходить автоматизовану очистку, яка складається з 4-х етапів: мийка і дезінфекція бутилів спеціальними розчинами зсередини і зовні, потім ополіскування  бутилів тим видом води, який буде в них розливатися.

Після заповнення тари водою, бутлі закупорюються одноразовими пробками автоматично на конвеєрі і наноситься термоковпачок із логотипом «Еталон», що є ознакою оригінальності виробу.


Отримана зі свердловини  артезіанська природна вода «Еталон» подається на  автоматизовану лінію розливу питної води STEEL HEAD, що виключає контакт із людьми і попадання забруднення із навколишнього середовища.
КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ
ВОДИ

На підприємстві працюють 2 власні лабораторії (фізико-хімічна и мікробіологічна), які пройшли державну акредитацію, де проводиться контроль якості води. Кожна партія виробляємої продукції проходить дослідження з періодичністю, законодавчо прийнятою в європейських державах. Щоденно здійснюється контроль якості за фізико-хімічними і мікробіологічними показниками на усіх стадіях виробництва: від видобутку води зі свердловини до доставки води  до дому та офісу.

Copyright © Etalon-Ukraine 2015. All Rights Reserved.
Компанія "Еталон-Україна", Україна, Київ, вул. Олекси Тихого (вул. Виборзька), 78, тел.: +38 (044) 20-707-20, (067) 404-77-77.