Email
Пароль
Запам'ятати мене
Забули пароль?
Відміна
ВАШ РЕГІОН:
Київ
Черкаси
Біла церква
Бориспіль
За Вашим запитом товари відсутні.

Пуріфайєр чи кулер?

Популярність пристроїв для розливу чистої води останнім часом дуже зросла. Бутля з помпами та кулери можна сьогодні зустріти не тільки в офісах, а й на кухнях звичайних будинків. Але іноді перевага надається пуріфайєрам, які здатні проводити очищення водопровідної води. Це означає, що постійна доставка бутильованої води вже не є обов'язковою. Крім того, не потрібно шукати місце для зберігання пляшок. Купити пуріфайєри в Україні рекомендуємо у такого перевіреного постачальника, як компанія ТОВ «Еталон-Україна».

У чому перевага пурифайєра для води

Пуріфайєр, це допоміжне обладнання для розливу питної води, яке має вбудовану систему нагрівання, охолодження та очищення. Його навіть називають проточним кулером. З першого погляду пуріфайєр нічим від нього не відрізняється. Єдине, що впадає у вічі – у нього немає настановного місця для сулія.

Для безпеки пиття в цьому апараті передбачено систему очищення. У корпусі пурифайєра є до п'яти фільтрів очищення різного призначення. Після проходження води через них її якість практично не відрізнити від бутильованої. Ці фільтри прибирають не лише великі включення, але й дуже дрібні, у тому числі й бактерії. Якщо купити пуріфайєр для води, то економія коштів на її привезенні становитиме щонайменше 80% на рік.

Які фільтри можуть бути використані в пуріфайєрі

  1. Фільтр із гранульованим вугіллям. Відмінно видаляє органічні включення та важкі метали. Якісно абсорбує токсичні речовини, нафтопродукти та навіть хлор. Робить воду прозорою та значно покращує її смак.
  2. Фільтр грубої очистки. Усуває пісок та іржу, які є в наших системах водопостачання. Якщо ви не бажаєте пити забруднену воду, радимо купити пуріфайєр в Україні.
  3. УФ-фільтр. Видаляє мікроводорості, мікроби, бактерії та навіть віруси. Функція цього фільтра як ніколи корисна для споживача за нинішньої епідеміологічної ситуації. Пуріфайєр купити завжди зможете у компанії ТОВ «Еталон-Україна».
  4. Firewall. Забезпечується знезараження класу А.
  5. BioCote. Покриття фільтра такого типу не дозволяє розмножуватися бактеріям та вірусам. Ця технологія широко застосовується у медичних приладах.

Яку модель пуріфайєра краще вибрати?

Перш ніж купити пурифайєр для води, задаєтеся питанням, який з них вам найбільше підійде.

Розглянемо, що нам пропонують:

  1. Пуріфайєр зі зворотним осмосом. Вода надходить в апарат під тиском і проходить через спеціальну мембрану, яка затримує всі забруднення і пропускає тільки чисту воду, але там же залишаються і корисні речовини. Пурифайєр для підлоги можна встановити навіть у невеликому приміщенні.
  2. Пуріфайєр з УФ-фільтрацією. У цьому випадку усуваються всі домішки, знищуються бактерії, проте мінеральний склад води залишається незайманим. Пуріфайєр настільний відмінно впишеться в інтер'єр вашої кухні.

Пуріфайєри від постачальника ТОВ «Еталон-Україна» – це якість, зручність та безпека.

Copyright © Etalon-Ukraine 2015. All Rights Reserved.
Компанія "Еталон-Україна", Україна, Київ, вул. Олекси Тихого (вул. Виборзька), 78, тел.: +38 (044) 20-707-20, (067) 404-77-77.