Email
Пароль
Запам'ятати мене
Забули пароль?
Відміна
ВАШ РЕГІОН:
Київ
Київ
Черкаси
Біла церква
Бориспіль
ЯКІСНИЙ
РЕМОНТ КУЛЕРІВ
Кулер - це зручний прилад, що дозволяє без додаткових зусиль та витрат часу отримувати якісну питну воду необхідної температури - холодну (від 4 до 15 градусів) або гарячу (85-95 градусів). Незважаючи на всю простоту використання, кулер являє собою сучасний високотехнологічний прилад, що вимагає, як і будь-яка інша техніка, дотримання правил експлуатації, про які знають не всі. Це призводить до несправностей обладнання або порушення якості його роботи.

Якщо у Вас зламався кулер, вдома чи в офісі, або Вам здається, що обладнання перестало працювати як раніше, зверніться за допомогою до фахівців ТОВ «Еталон-Україна». Наші майстри проведуть комплексну діагностику приладу, визначать причину порушень в роботі та виконають заміну або ремонт. Ви можете викликати майстра до себе, або привезти кулер до нас в офіс.

Якщо ремонт кулера займе багато часу, ТОВ «Еталон-Україна» надасть Вам механічну помпу на період, поки ваш прилад буде ремонтуватися. Щоб не допустити серйозних несправностей, ми наполегливо радимо проводити регулярну профілактику кулерів, як мінімум раз на півроку. Це дозволить знизити ймовірність виникнення серйозних несправностей та дорогих ремонтів, а також дозволить Вам завжди бути впевненими у якості питної води.

Компанія «Еталон-Україна» надає послуги з обслуговування та ремонту кулерів, при необхідності забезпечуючи виїзд майстра до клієнта. Вартість послуг дивіться в прайсі. Остаточна вартість робіт може відрізняться від прайсової вартості послуг, залежно від складності виконаних ремонтних робіт.Найменування Ціна ( 1шт )
Профілактика кулера (орендованого) 350.00 грн.
Профілактика кулера (чужого) 450.00 грн
Заміна крана від 250.00 грн.
Заміна запобіжника від 100.00 грн.
Заміна датчика на бак гарячої води від 250.00 грн.
Заміна бака гарячої води  від 600.00 грн.
Заміна реле на бак холодної води від 250.00 грн.
Заміна заглушки зливного отвору від 70.00 грн.
Заміна бутелеприймача від 200.00 грн
Заміна мережевого шнура від 250.00 грн.
Тестування кулера від 250.00 грн.
Виклик до клієнта 300.00 грн.
Заміна тумблера  від 150.00 грн.
Доставка кулера (клієнт-сервісний центр-клієнт) 250 грн.
*Вартість робіт не включає вартість запчасей

Ремонт кулерів для води

Кулери зазвичай встановлюють в офісах, де немає водопровідних труб, а отже, немає можливості використовувати пурифайєр, який забезпечує якісне очищення води. Однак, багато хто зацікавлений у використанні питної артезіанської води, а в цьому випадку кулери просто незамінні. Крім того, цей апарат має дуже корисні функції, такі як нагрівання та охолодження. З функцією «нагрів» кулер легко замінює кавоварку, яку за його наявності купувати вже необов'язково. В результаті багато фірм відмовляються від її придбання і тим самим заощаджують свій бюджет. Функція «охолодження» також потрібна. Завдяки їй у спеку співробітники отримують доступ до освіжаючої вологи.

Кулер, як і вся побутова техніка, також потребує ретельного догляду та хорошого сервісу. Тому, якщо з ним виникли технічні проблеми, радимо звернутися до сервісного центру з ремонту кулерів для води компанії ТОВ «Еталон-Україна», де ремонт та обслуговування вашого апарату зроблять зі знанням справи і за доступною ціною.

Для чого потрібне чищення кулера

Навіть якісна вода при тривалому зберіганні починає псуватися. І тут у ємності дуже швидко розмножуються бактерії. Крім того, установка сулія могла бути зроблена брудними руками, або на нагрівальному елементі утворився накип. Способів забруднення кулера достатньо. Якщо проблему, що виникла, вчасно не усунути, то ваша техніка довго не прослужить. Тому рекомендуємо обслуговування та ремонт кулерів для води в Києві замовляти своєчасно.

Що таке санітарна обробка кулера?

Щоб зберегти обладнання у працездатному стані, його необхідно професійно чистити та дезінфікувати. Робиться це у критичній ситуації, а й у профілактичних цілях. Попередні вжиті заходи дозволять не допустити ситуації, коли питання ремонту кулерів для води в Києві стане неминучим.

Особливо небезпечним для кулерів є накип, що утворюється на нагрівальному тені. Саме вона здатна критично зіпсувати будь-яку чисту воду, надавши їй специфічного присмаку, а також організувати неприємний осад у склянці. Тому чищення кулера важливо проводити вчасно, інакше апарат швидко вийде з ладу. Погіршує ситуацію та обставина, коли використовується не питна артезіанська вода, а звичайна очищена або водопровідна. У цьому випадку розмноження бактерій та утворення накипу відбувається в рази інтенсивніше.

Щоб заповнити запаси води в організмі, людині потрібна якісна питна вода без небезпечних домішок. Вживання води з кулера не несе жодної небезпеки користувачам. Однак для того, щоб вода в кулері була максимально безпечною, її необхідно ретельно чистити.

Copyright © Etalon-Ukraine 2015. All Rights Reserved.
Компанія "Еталон-Україна", Україна, Київ, вул. Олекси Тихого (вул. Виборзька), 78, тел.: +38 (044) 20-707-20, (067) 404-77-77.