Email
Пароль
Запам'ятати мене
Забули пароль?
Відміна
ВАШ РЕГІОН:
Київ
Київ
Черкаси
Біла церква
Бориспіль
САНІТАРНА
ОБРОБКА

Кулери для води, помпи, диспенсери є джерелом подачі чистої питної води, тому необхідно періодично проводити санітарну обробку. Не слід забувати про чистоту обладнання для подачі води.

Санітарна обробка являє собою миття, з подальшою дезінфекцією, всіх поверхонь кулера, помпи та диспенсера, що контактують з водою, особливо кранів та труб. Дезінфекція водного обладнання необхідна, щоб уникнути утворення біоплівки, хімічних та біологічних забруднень.Якщо не проводити профілактику від забруднень, згідно рекомендованих норм обробки обладнання, це призведе до погіршення якості питної води, що може вплинути на здоров'я людини.

Найкраще довірити проведення санітарної обробки обладнання для подачі води професіоналам. Наші співробітники Сервісного центру мають дозвіл на проведення санітарної обробки обладнання від санепідемстанції та регулярно проходять медичний профогляд. Компанія застосовує реактиви для дезінфекції, які сертифіковані МОЗ України і не шкодять здоров'ю. Наші фахівці в найкоротші терміни проведуть технічну діагностику несправностей кулера, відремонтують кулер і виконають його санітарну обробку. Пам'ятайте, що своєчасна санітарна обробка кулера для води, диспенсера продовжить термін служби обладнання, а вода, яку Ви вживаєте, буде дійсно чистою і корисною.


Санітарна обробка кулерів для води

Санітарна обробка кулерів для води (санація) – це обов'язковий захід під час використання бутильованої води. Процедура складається з очищення та знезараження апарату від забруднень та бактерій, які накопичуються під час експлуатації.

Кулери необхідно постійно очищати, оскільки в них є сприятливе середовище для розмноження патогенних мікроорганізмів. Це негативно впливає на якість води та відповідно на здоров'я. Розмноження бактерій підвищується під час заміни сулія. У цьому процесі важливо дотримуватись правил гігієни.

Повну санітарну обробку кулерів самостійно провести неможливо. Для цього рекомендується скористатися послугою компанії «Еталон». Повноцінна санація забезпечує безпечне використання води, не знижує її якість. Процедура продовжує термін експлуатації апарату.

У складі рідини є різні солі та мінерали. За рахунок цього поступово з'являється накип на нагрівальних елементах. Це призводить до погіршення смакових якостей води, появи опадів. Солі негативно впливають на ущільнювальні елементи та знижують їхню еластичність, тому крани можуть протікати. Щоб не чекати на виникнення таких неприємностей, слід замовити професійне чищення диспансеру. Санація складається з таких етапів:

  • знезараження кулера складається з миття корпусу, внутрішнього резервуара, додаткових елементів;
  • очищення від накипу;
  • промивання апарата.

Важливо враховувати, що помпа також потребує очищення та дезінфекції. Компанія «Еталон» проводить санацію не лише апарату, а й чищення помпи для води. Важливо, щоб дезінфекція була повноцінною, інакше результат не буде тривалим.

Переваги співпраці з компанією «Еталон-Україна»

Компанія займається не лише доставкою води Київ, а й професійним чищенням кулерів для води. Проведення санітарної обробки слід довірити фахівцям, оскільки в домашніх умовах це зробити повноцінно неможливо. Співробітники компанії мають необхідні дозволи на проведення санації від санепідемстанції. Фахівці вчасно проходять медогляд.

Для дезінфекції використовуються реактиви, які відповідають вимогам МОЗ України та мають відповідні сертифікати. Така обробка є безпечною для здоров'я.

Співробітники за короткий термін проводять повноцінну діагностику апарату. Окрім санації, допоможуть усунути несправності. Важливо розуміти, що своєчасна санація продовжує термін експлуатації апарату та впливає на якість води. При своєчасному очищенні вона буде корисною та смачною.

Скористатися послугою може кожен бажаючий. Неважливо, де використовується кулер – у приватному будинку, офісі чи квартирі. Періодично проводити санацію необхідно у будь-якому випадку. З менеджерами компанії можна погодити всі нюанси та вимоги. Для зручності є різні способи оплати, які можуть обирати клієнти.

Copyright © Etalon-Ukraine 2015. All Rights Reserved.
Компанія "Еталон-Україна", Україна, Київ, вул. Олекси Тихого (вул. Виборзька), 78, тел.: +38 (044) 20-707-20, (067) 404-77-77.