Email
Пароль
Запам'ятати мене
Забули пароль?
Відміна
ВАШ РЕГІОН:
Київ
Київ
Черкаси
Біла церква
Бориспіль
САНІТАРНА
ОБРОБКА

Кулери для води, помпи, диспенсери є джерелом подачі чистої питної води, тому необхідно періодично проводити санітарну обробку. Не слід забувати про чистоту обладнання для подачі води.

Санітарна обробка являє собою миття, з подальшою дезінфекцією, всіх поверхонь кулера, помпи та диспенсера, що контактують з водою, особливо кранів та труб. Дезінфекція водного обладнання необхідна, щоб уникнути утворення біоплівки, хімічних та біологічних забруднень.Якщо не проводити профілактику від забруднень, згідно рекомендованих норм обробки обладнання, це призведе до погіршення якості питної води, що може вплинути на здоров'я людини.

Найкраще довірити проведення санітарної обробки обладнання для подачі води професіоналам. Наші співробітники Сервісного центру мають дозвіл на проведення санітарної обробки обладнання від санепідемстанції та регулярно проходять медичний профогляд. Компанія застосовує реактиви для дезінфекції, які сертифіковані МОЗ України і не шкодять здоров'ю. Наші фахівці в найкоротші терміни проведуть технічну діагностику несправностей кулера, відремонтують кулер і виконають його санітарну обробку. Пам'ятайте, що своєчасна санітарна обробка кулера для води, диспенсера продовжить термін служби обладнання, а вода, яку Ви вживаєте, буде дійсно чистою і корисною.


Copyright © Etalon-Ukraine 2015. All Rights Reserved.
Компанія "Еталон-Україна", Україна, Київ, вул. Олекси Тихого (вул. Виборзька), 78, тел.: +38 (044) 20-707-20, (067) 40-47-77.