Email
Пароль
Запам'ятати мене
Забули пароль?
Відміна
ВАШ РЕГІОН:
Київ
Київ
Черкаси
Біла церква
Бориспіль
 
ВОПРОСЫ
/ОТВЕТЫ
Геннадій
05.07.2020
Я користуюсь послугами компанії 12 років. Замовляю доставку води на дві адреси. Останнім часом почастішали випадки, коли привозять бутилі, що протікають. Спочатку це були поодинокі випадки. Потім часто мінімум один бутель протікав. Останній раз за однією з адрес привезли 3 бутилі, з яких 2 протікали. Це - новий стандарт та рівень обслуговування компанії? Чи діряві бутлі, отримані від юридичних осіб стараються перекинути на фізичних осіб? Цікаво було б почути позицію компанії, перед тим як виводити це питання у соціальні мережі.
Відповідь:
05.07.2020

Геннадій, доброго дня! Перш за все висловлюємо вдячність за те, що сповістили про наявність рекламацій. Лише завдяки клієнтському зворотньому відгуку можливо дізнатись про наявні труднощі в обслуговуванні. Маємо повідомити, що на сьогодні ведеться робота по мінімілізації випадків протікання бутилів та  недопущення їх в майбутньому: поступово оновлюються запаси тари, посилили контроль при механічному огляді бутилів та був переналаштований пристрій для автоматичного відбракування тари. Але, нажаль, мікротріщини-це пошкодження, яке може виникнути на будь-якій ділянці при транспортуванні з виробництва до клієнта. Тому, при виявленні протікання бутилів, будь-ласка, сповіщайте якомога раніше. Ми зможемо оперативно зробити безкоштовну заміну бутилів. Ще раз дякуємо за сигнал для реагування та сподіваємось на порозуміння!  

Олександр
06.02.2016
Добрий день! Скажіть будь-ласка, де знаходиться свердловина (и) по вибутку води?
Відповідь:
06.02.2016
Свердловина компанії "Еталон-Україна", знаходиться на глибині 323 м. в Солом'янському районі м. Києва. Вода відноситься до Юрського геологічного горизонту, що забезпечує природну чистоту води. Глибина свердловини, яка є найглибшою в м. Києві, надійно захищає водний горизонт від забруднення стічними водами, побутовими відходами та шкідливого впливу навколишнього середовища. Така вода не бере участь у кругообігу води в природі, тому наявність в ній техногенних забруднень повністю виключена.
Олександр
06.02.2016
Добрий день! Скажіть, будь-ласка, де знаходиться місцевидобування даної води!
Відповідь:
06.02.2016
Свердловина компанії "Еталон-Україна", знаходиться на глибині 323 м. в Солом'янському районі м. Києва. Вода відноситься до Юрського геологічного горизонту, що забезпечує природну чистоту води. Глибина свердловини, яка є найглибшою в м. Києві, надійно захищає водний горизонт від забруднення стічними водами, побутовими відходами та від шкідливого впливу навколишнього середовища. Така вода не бере участь у кругообігу води в природі, тому наявність в ній техногенних забруднень повністю виключена.
Что нужно
26.11.2015
Что нужно, чтобы заказать вашу воду в офис?
Відповідь:
26.11.2015
Все просто, Ваш звонок или заявка, реквизиты Вашей компании для составления договора и бухгалтерских документов, оплата. 
Дмитро
24.11.2015
Чим саме ваша вода краща від інших виробників?
Відповідь:
24.11.2015

На ринку бутильованих вод України існує багато виробників артезіанської питної води, які пропонують свої послуги,але ми маємо ряд переваг над конкурентами:

 • Глибина скважини 323 м відноситься до вод глибоких шарів залягання Юрського геологічного горизонту.
 • Питна вода «Еталон» проходить 6 етапів очистки (обробка озоном, механічна фільтрація, активоване вугілля, іонообмінна смола, ультрафіолетові промені, мікронна фільтрація)
 • Власні лабораторії (фізико-хімічна и мікробіологічна), які пройшли державну акредитацію, де проводиться контроль якості води. Кожна партія виробляємої продукції проходить дослідження з періодичністю, законодавчо прийнятою в європейських державах. Щоденно здійснюється контроль якості за фізико-хімічними і мікробіологічними показниками на усіх стадіях виробництва: від видобутку води зі свердловини до доставки води  до дому та офісу.
 • Широкий асортимент води,серед якого:
 • - вода Еталон-Преміум в тому числі для дітей дошкільного та шкільного віку
  - вода Еталон-Пом'якшена, яка призначена для приготування напоїв і страв,та яка не дає накипу
  - вода Еталон-Йодована, яка додаткова насичена іонами йоду.
  - вода Еталон Класична та  Еталон-Преміум.
 • Лише ТМ «Еталон» пропонує своїм клієнтам інноваційний продукт Bag-in-Box, емністю 20 л. та 10 л.
 • Наявність необхідних сертифікатів,які засвідчують відповідність нашої продукції високим міжнародним стандартам якості.
 • Відмінний сервіс обслуговування.
Юлия
25.10.2015
Доброе утро, почему Питьевая вода
Эталон Премиум (для детей от 3 лет) подходит для детей 3 лет, а не с рождения?

Відповідь:
25.10.2015
Вода для детей до 3-х лет относится к продуктам детского питания. Наша вода "Эталон негазированная Премиум для детей дошкольного и школьного возраста" официально к таким не относится. Поэтому использовать воду для детей младше 3-х лет, можно только на усмотрение родителей.
Оксана
23.09.2015
Какой срок хранения воды в больших бутлях?
Відповідь:
23.09.2015
Cроки хранения бутылированной воды достигают от 3 месяцев до года, в зависимости от минерального состава и качества тары. Артезианская вода ТМ "Эталон" разливается в поликарбонатную тару, которая проходит 4 этапы очистки: мойка и дезинфекция бутылей специальными растворами изнутри и снаружи, затем бутли ополаскиваются тем видом воды, который будет в них разливаться. После заполнения тары водой, бутили закупориваются одноразовыми пробками автоматически на конвеере, и наносится термо колпачок с логотипом "Эталон", что является признаком оригинальности продукции. Срок хранения воды "Эталон-Классическая", "Эталон-Умягченная" 6 месяцев, "Эталон-Премиум", "Эталон-Йодированная" 3 месяца. Хранить воду нужно в закрытом состоянии без попадания солнечных лучей и при температуре не выше +25 градусов.
admin
01.01.1970
Что делать если у меня нет кулера?
Відповідь:
01.01.1970
В этом случае мы сможем предложить Вам широкий ассортимент кулеров по специальным ценам, а также аренду кулера от 200 грн/мес. И еще если Вы прямо сейчас заполните эту форму мы подарим Вам помпу для питьевой воды.
admin
01.01.1970
Что нужно что бы заказать вашу воду в офис?
Відповідь:
01.01.1970
Все просто, Ваш звонок или заявка, реквизиты Вашей компании для составления договора и бухгалтерских документов, оплата. 
Задати питання
Ім'я
Email
Ваше питання
Copyright © Etalon-Ukraine 2015. All Rights Reserved.
Компанія "Еталон-Україна", Україна, Київ, вул. Олекси Тихого (вул. Виборзька), 78, тел.: +38 (044) 20-707-20, (067) 404-77-77.