Email
Пароль
Запам'ятати мене
Забули пароль?
Відміна
ВАШ РЕГІОН:
Київ
Черкаси
Біла церква
Бориспіль

Чай – це мелодія для смакових рецепторів

Чай – один із найпопулярніших у світі напоїв після води. Навіть кава посідає лише третє місце у цьому рейтингу. Люди можуть за день випити до п'яти чашок чаю, а якщо збереться душевна компанія, то його вживання може збільшитися в рази. Чай чудово освіжає, заспокоює та тонізує. Цей напій не тільки порадує смаком, а й допоможе розслабитись у стресовій ситуації. ТОВ «Еталон-Україна» пропонує тільки якісний чай у своєму інтернет магазині.

Що потрібно для приготування смачного чаю

Щоб отримати задоволення від цього напою, необхідно поєднання трьох основних складових:

  1. Якість чайного листя. Магазин чаю компанії ТОВ «Еталон-Україна» пропонує великий вибір чайної продукції.
  2. Чистота води. Краще купувати питну артезіанську.
  3. Уміння правильно заварювати напій.

Якість води в цьому випадку є ключовим показником. Вода з крана здатна навіть елітні сорти чаю перетворити на несмачну жижу. Також не підійдуть для заварювання дистильована та фільтрована вода.

Використання питної артезіанської води для чаю – повністю розкриває смак цього напою. Купити чаї в Україні найкраще у компанії ТОВ «Еталон-Україна». Там доцільно замовити і бутильовану питну воду. Вона має ідеальне насичення мінеральними речовинами, не забруднена поверхневими стоками, оскільки видобувається із значною глибиною.

Як правильно вибрати чай у магазині чай кави

При виборі чаю важливо звернути увагу:

  • На його колір. - Чорний чай має бути ідеально чорним. Якщо він, раптом, сіруватий чи «іржавий», то купувати його не варто. У цьому випадку його вигляд говорить про низьку якість листя. Кращий чай у Києві можна купити на сайті компанії ТОВ «Еталон-Україна», або придбати її продукцію в найближчому магазині; - Зелений чай може бути різних відтінків, але у будь-якому випадку завжди залишається зеленим. Листя коричневого кольору свідчить, що правила зберігання було порушено. Також необхідно приділити увагу однорідності чайного листя. Різні відтінки листя сигналізують лише про одне – у цій партії змішали чай із різних урожаїв. Купити чай у Києві можна будь-який, але гарну якість гарантує лише компанія ТОВ «Еталон-Україна»;
  • На однорідність чайного листя. Чайки повинні мати однаковий розмір і не бути поламаними;
  • На наявність сторонніх включень. Найчастіше такий чай люди називають "з дровами". Серед включень виявляються залишки чайних гілок, частинки паперу, фанери та інших матеріалів, які застосовуються при упаковці чи зборі листя. Вибрати чай без сміття – головне завдання кожного любителя. Лише потім можна звертати свій погляд на вітрину все для чаю;
  • На скрученість чаїнок. Чим сильніше скручений лист, тим краще чай. Перш ніж купити чай, кияни уважно вивчають його через прозоре віконце в упаковці.

Тільки перевірена та якісна продукція від постачальника ТОВ «Еталон-Україна».

Copyright © Etalon-Ukraine 2015. All Rights Reserved.
Компанія "Еталон-Україна", Україна, Київ, вул. Олекси Тихого (вул. Виборзька), 78, тел.: +38 (044) 20-707-20, (067) 404-77-77.