Email
Пароль
Запам'ятати мене
Забули пароль?
Відміна
ВАШ РЕГІОН:
Київ
Черкаси
Біла церква
Бориспіль

Замовити каву

Кава - унікальний напій, котрий обожнюється багатьма. Виробляють каву приблизно 50 країн і всі вони розташовані у тропічній смузі. Бразилія вважається визнаним лідером у виробництві кави, її продукт один із найякісніших і найдешевших. Доставка кави з цієї країни проводиться безперебійно до багатьох країн. Друге місце з виробництва кави посідає Індонезія, а третє – Колумбія. Наші громадяни давно знають та шанують цих виробників. Купити каву саме цих постачальників намагаються всі цінителі якісних кавових напоїв.

Кавові сорти

Найпопулярніші класичні сорти кави у світі – це арабіка та робуста. Причому арабіка має трохи кислуватий смак та яскраво виражений аромат. Купити каву в Україні краще разом із замовленням питної води у компанії ТОВ «Еталон-Україна», де дотримуються всіх умов зберігання. Робуста ж має стійку гіркоту і набагато міцніший смак через підвищений вміст у ній кофеїну. Перед тим, як оформити доставку кави, варто визначитися, який сорт вам більше підійде - м'який і ароматний або міцний і гіркий. Все залежить від ваших уподобань.

Види розчинної кави

Не тільки натуральна кава користується популярністю, а й розчинна. Він може бути чотирьох видів:

  1. Порошковий. При його виробництві зерна подрібнюють до пилу, а потім заливають сировину окропом. Причому у ємності намагаються підтримувати постійний тиск. Після того, як рідина випаровується, кавовий осад перекладають у спеціальні ємності. Розчинну каву купити в Україні можна як у магазині, так і на офіційному сайті компанії ТОВ «Еталон-Україна».
  2. Гранульований. Виготовляють із тієї ж сировини, що і порошкову каву. Єдина відмінність у виробництві – обробка здійснюється парою. Отриману масу охолоджують і спресовують, надаючи масі вигляду безлічі гранул. Радимо купити каву в Україні, виготовлену за цією технологією. Ви неодмінно залишитеся задоволені його смаковими якостями.
  3. Сублімована кава. Він вважається найсмачнішим. Виробляють його шляхом заморожування у вакуумі. За своїми якостями він максимально наближений до натурального. Кожен бажаючий сьогодні може замовити каву, виготовлену за технологією сушіння заморожуванням, та оцінити її неперевершений смак.
  4. Капсульний. Це нещодавня технологія. У цьому випадку каву упаковують за маленькими капсулами, які потім використовують у кавомашинах. На жаль, аромат його проявляється не повністю, тому що капсули розкриваються за температури 960С. Однак більшість кофемашин не здатні розігріти воду до вказаної температури. Капсульна кава замовити варто у перевіреному магазині, але зберігати її довго не можна. Усього кілька тижнів.

Ви можете каву купити будь-яку – хоч натуральну, хоч розчинну, адже кавові уподобання у всіх різні. Головне – щоб напій приносив задоволення.

Copyright © Etalon-Ukraine 2015. All Rights Reserved.
Компанія "Еталон-Україна", Україна, Київ, вул. Олекси Тихого (вул. Виборзька), 78, тел.: +38 (044) 20-707-20, (067) 404-77-77.