Email
Пароль
Запам'ятати мене
Забули пароль?
Відміна
ВАШ РЕГІОН:
Київ
Черкаси
Біла церква
Бориспіль

Устаткування для питної води

Щоб бути здоровим та енергійним, людині потрібна чиста вода, яка необхідна для очищення та наповнення живлющою вологою кожної клітини організму. Багато людей сьогодні купують очищену воду, проте вона не повністю відповідає необхідним якостям. Найкраще для цієї мети підійде питна вода з природних артезіанських джерел, яка не зачеплена господарською діяльністю людей, і знаходиться на глибині щонайменше 200 метрів.

Компанія ТОВ «Еталон-Україна» здійснює доставку такої води на постійній основі. Крім цього, до вашого офісу чи будинку може бути доставлене необхідне обладнання для наливу води, яке клієнт може підібрати на сайті постачальника відповідно до своїх запитів.

Навіщо потрібне обладнання для води?

Доставляється питна артезіанська вода споживачеві у великих пляшках по 18,9 літрів. Однак користуватися нею дуже важко, адже не кожен здатний підняти таку ємність, щоб налити собі кухоль води. Для полегшення завдання призначається таке устаткування. Його використання значно полегшує набір води. Доставку обладнання для питної води можна замовити при першому її постачанні.

Види обладнання

Сучасні види обладнання для питної води різноманітні. Так, ви можете придбати звичайну помпу, найпростіший пристрій для її набору. Одягається вона прямо на шийку пляшки, після чого воду вручну можна накачати в кухоль. Щоб доступ став ще простішим, можна замовити підлоговий або настільний кулер. Цей вид обладнання для води купити досить легко, потрібно просто зайти на сайт ТОВ «Еталон-Україна» та оформити доставку.

Офіси найчастіше замовляють підлогові або настільні кулери. Підлогові кулери користуються популярністю у великих компаній, оскільки вони дуже продуктивні, а також мають масу інших функцій, таких як охолодження або нагрівання води. Можливості розміщення настільних кулерів ширші. Їх можна розмістити практично будь-де: на столі, тумбі, на кухні в квартирі, в окремому кабінеті, кімнаті відпочинку на роботі та в інших місцях. За функціями вони в основному відповідають побратимам, однак за габаритами менше, ніж вони. До того ж, на таке обладнання для води ціна в Україні є набагато нижчою, що для багатьох є вагомим аргументом при його купівлі.

Придбати можна й усілякі аксесуари для кулера, які роблять набір води комфортнішим. До таких важливих речей можна віднести стаканотримачі для одноразових стаканчиків та багато інших пристроїв, що дозволяють зручно користуватися водою.

Забезпечують зручність розливу, води керамічні диспенсери. Дозатор, вмонтований у його стінку, дозволяє наповнювати будь-які ємності від одноразового стаканчика, до чайника та каструлі.

Купуйте питну артезіанську воду та обладнання для її розливу у компанії ТОВ «Еталон-Україна». Ми гарантуємо вам якість продукції та найнижчі ціни на ринку!

Copyright © Etalon-Ukraine 2015. All Rights Reserved.
Компанія "Еталон-Україна", Україна, Київ, вул. Олекси Тихого (вул. Виборзька), 78, тел.: +38 (044) 20-707-20, (067) 404-77-77.