Email
Пароль
Запам'ятати мене
Забули пароль?
Відміна
ВАШ РЕГІОН:
Київ
Київ
Черкаси
Біла церква
Бориспіль

На сторінці нашого інтернет-магазину ви знайдете широкий асортимент якісної продукції, призначеної для вашого комфорту та задоволення. Ми пропонуємо різноманітні товари, які задовольняють різні потреби та вподобання наших клієнтів.

Вода питна в бутлях: різноманітність смаків та якості

У нашому асортименті вода питна в бутлях є одним з ключових продуктів. Ми маємо різноманітні варіанти, щоб задовольнити ваші уподобання. Еталон класична, Еталон пом'якшена, Еталон преміум та Еталон йодована вода пропонують вам вибір залежно від вашого смаку та вимог. Крім того, ми пропонуємо питну воду спеціально для дітей, яка містить необхідні мінерали та елементи для здорового росту і розвитку.

Обладнання: комфорт та зручність

Ми також пропонуємо обладнання, яке забезпечує комфорт та зручність в повсякденному житті. Ми маємо кулери, які дозволяють насолоджуватись свіжою та охолодженою водою в будь-який час. Помпи та диспенсери забезпечують легкий доступ до води без зайвого зусилля. Крім того, у нас є підставки та аксесуари, які допоможуть організувати простір навколо обладнання для максимальної зручності.

Все для офісу та дому: практичність та зручність

Ми розуміємо важливість комфорту як у робочому оточенні, так і вдома. Тому ми пропонуємо широкий вибір паперових виробів, які включають рушники, серветки та туалетний папір, щоб забезпечити вам всі необхідні засоби гігієни. Також у нас є різноманітні види одноразового посуду, такі як мішалки, виделки, ложки, тарілки та стакани, які додають зручності під час прийому їжі та організації заходів. Крім цього, ми пропонуємо господарські товари, такі як пакети для сміття, серветки целюлозні та губки, щоб зробити ваше прибирання ефективним та легким.

Мінеральна вода з найкращих джерел

Наш асортимент також включає мінеральну воду з відомих джерел, зокрема Моршинську та Боржомі. Ці природні джерела надають воді унікальні мінеральні властивості, які корисні для здоров'я та добробуту. Ви зможете насолодитися неповторним смаком та благотворними властивостями цих мінеральних вод.

Різноманітні продукти для вашої насолоди

Наш інтернет-магазин пропонує також різноманітні продукти, які можуть задовольнити ваші смакові вподобання та використовуватися у повсякденному житті. Ви знайдете мед, молоко, цукор та вершки, які можна використовувати у приготуванні страв та напоїв. Крім того, ми пропонуємо широкий вибір чаю, включаючи чорний, зелений, трав'яний та фруктовий чай з різними добавками. Для любителів кави у нас є зернова, мелена та розчинна кава, яка дарує неперевершений смак та аромат.

Замовляйте продукцію у нашому інтернет-магазині та насолоджуйтесь якістю, смаком та зручністю, які ми надаємо для вашого задоволення. Ми гарантуємо швидку доставку та надійне обслуговування для вашої задоволеності.

Copyright © Etalon-Ukraine 2015. All Rights Reserved.
Компанія "Еталон-Україна", Україна, Київ, вул. Олекси Тихого (вул. Виборзька), 78, тел.: +38 (044) 20-707-20, (067) 404-77-77.